Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

bronhomunal

mirna

Moja djevojčica ima skoro dvije godine. Već tri mjeseca ide u mali vrtić (10-ak djece). Svaki mjesec je primala antibiotik radi grla, prvi put je imala gnojnu anginu i upalu uha, drugi put curi nos i crveno grlo ali bris je bio OK, i sada opet isto, sa nateknutim žlijezdama na vratu, s tim da je imala temperaturu samo jedno poslijepodne/noć i to 37,8 u uhu.
Doktorica nam je sada preporučila "Bronhomunal" kapsule koje se ne mogu nabaviti u "redovnoj" prodaji i koje povoljno utiču na imunitet.
Da li vam je poznat ovaj preparat i šta mislite o kompletnoj situaciji?
hvala

Dr. Darko Richter

Poznat mi je ovaj preparat i mogu vam samo reći da ne utječe povoljno na imunost. A onaj(ona) koji vam dijeli razne preporuke, ako misli da su korisne, neka vam i omogući da ih realizirate.