Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

ČUDNA STOLICA

MAJA

Ponekad moja kćer ( IMA 2 GOD. I 3 MJ.,I JOŠ JE "PELENAŠICA "blunk ima "pjeskastu "stolicu-boja je normalana,ali kao da je puna sitnog pijeska. Inače je potpuno zdrava ,normalnog apetita i vrlo vesela i živahna.

prof. dr. sc. Ana Votava-Raić

Cijenjena gospođo, iako sam gotovo uvjerena da je stolica Vašeg djeteta uredna, vjerujem da će Vas umiriti samo pregled u laboratoriju. Naime, teško je reći što Vi mislite pod "pjeskasta"; možda se radi o kalcijevim sapunima, ali to je samo "možda". Stolica ovisi i o prehrani - o čemu nema podataka, kao ni o trajanju pojave... Svakako je, međutim, najvažnije da je dijete u cijelosti dobro. Srdačan pozdrav.