Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Dijete povrijedilo mladez

orgai

Postovani, moja djevojcica 9 godina stara,noktom je raskrvarila mladez na licu. Malo je krvarilo, otprilike 10 tackica na maramici je bilo. Da li je potreban pregled dermatologa? Hvala unaprijed.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Za sada ne, tek ako bdete vidjeli da se s mladežom nešto događa (da buja, crveni ili slično) javite se na pregled. Ako postoji opasnost da se mladež ponovno ozlijedi tada preporučam da se odstrani.

orgai

Doktore hvala Vam mnogo na odgovoru. Da li mislite da li dijete moze imati posledice zbog ove povrede?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Mislim da neće biti problema, još je mlada. U odraslijoj dobi to može biti provocirajući faktor za melanom.