Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

dojenje

anitaselak

djete mi je 16 mjeseci stari i još je dojim, najmanje 3- 4 puta tijekom 24 sata, neznam koliko ona dobije moga mlijeka pa me zanima koliko je potrebno nadodati još mlijeka tj mliječnih proizvoda uz ostalu hranu.

Još me zanima da li mogu koristiti geonistin vaginalete dok dojim ili da uzmem neke na biljnoj bazi?

Darko Richter, dr. med.

Ako dojite, nije potrebno nadodavati ništa od kravljeg mlijeka, ili tokliko koliko ona hoće. Vaginalete možete primjenjivati, jer, iako se mali dio resprbira, sve skupa je to u tragovima.