Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Dojenje i kolonoskopija

Tanja2408

Postovani, srdacan pozdrav.
Imam bebu koja je rodena17.5. u 34 tjednu trudnoce. Beba je iskljucivo do sada dojena i lijepo napreduje(udvostruccena tjelsna tezina). Uveden 1 obrok nadohrane(povrce).
Najvjerojatnije cu uskoro trebati na kolonoakopiju. Do sada sam za kolono koristila Movieprep preparat. Zanima me da li se ovaj preparat moze koristiti i dojiti bebu taj dan ili sto napraviti u slucaju da se ne smije koristiti? I ako ne, nakon koliko vremena od uzimanja Moviprepa smijem dojiti bebu?
Svakako jos cekam na pregled i misljenje gastroenterologa o daljnjem tijeku.
Unaprijed zahvalna na odgovoru

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Možete dojiti uz korištenje Moviprepa.

Tanja2408

Srdacan pozdrav,
Zahvaljujem vam na Vasem odgovoru.
Sve najbolje,
Tanja