Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Konjuktivitis

bbb1

Postovani,
Imam konjuktivitis,oko mi je jako crveno,naoteceni su mi kapci i ta strana lica i boli me glava na toj strani,bol je ucestala. Na to oko vidim sve mutnije. Jutros sam pocela koristit terapiju tobrex masti i tobrex kapi. Oko me stalno boli ali nemam ucestali svrab i peckanje,zasvrbi me samo povremeno. Zanima me jel normalno da trenutno vidim tako mutnije na to oko i jel normalno da me glava ucestalo radi toga boli?

bbb1

Postovani,
Imam jos jedan problem,kada sam stavljala kapi cep mi je upao u wc skoljku. Sada me zanima jel mor traziti nove kapi ili nema veze ako su kapi otvorene?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Opisane smetnje nisu tipične za običnu upalu spojnice oka (konjuktivitis) stoga se javite u hitnu okulističku ambulantu!