Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

mobitel

sanja

Koliko zračenje iz mobitela može naštetiti u trudnoći djetetu?

prof. dr. sc. Ana Votava-Raić

Cijenjena gospođo, ovo ćete pitanje morati postaviti nekom drugom, iako nisam sigurna da ćete dobiti zadovoljavajući odgovor. Za početak, bilo bi uputno pitati fizičare da li i koliko mobitel zrači ?! No, straha (stvarnog, potencijalnog ili nepostojećeg) možete se riješiti tako da ne koristite mobitel; i do prije kratkog vremena živjeli smo njega i to ponekad bolje ! Srdačan pozdrav.