Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

noge

mia

Moja djevojčica ima 2,5 god. Noge su joj pomalo na "X". Tabančići ne djeluju posebno spušteno. DA li se po vašim saznanjima može uticati na ovu pojavu? NAjljepša hvala.

Dr. Darko Richter

Ako je genetski zadana varijanta normalnih nogu, niti ima smisla, niti se može znatnije utjecati. Jedino, ako je bilo nedostatka vitamina D, tada bi se rastom i suplementacijom vitamina D mogle noge izravnati.