Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

psiholog

antonela

Možete li mi preporučiti dobrog dječjeg psihologa u Zagrebu (po mogućnosti privatnog) radi problema spavanja i prevelike vezanosti na majku kod 18 mjesečnog djeteta, te dobru literaturu ili internet stranice s područja dječje psihologije.
Unaprijed zahvalna

Dr. Darko Richter

Psihologe dosta slabo poznam, no mogao bih vas uputiti na dra Begovca ili dra Majića u Klinici za psihologijsku medicinu na Rebru. Isto tako sam vam slab izvor psihološke literature, a na internetu zaista imate široki izbor. Ipak, najviše bih vam preporučio da se posavjetujete prvenstveno sami sa sobom, i tu ćete naći najtočniji odgovor. Što manje pitajte druge, jer ćete uvijek dobiti odgovor, kome ćete, kao po pravilu, vjerovati, a da ćete se često tek sa zakašnjenjem zapitati "a čemu sam to vjerovala i da li sam zapravo nešto novo doznala?".

Melkior

Kako uopce dijete od 18 mjeseci moze biti previse vezano uz majku???

Dr. Darko Richter

Ako ikad, onda tada.