Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Povišeni ezinofilni gran.

Anchy81

Poštovani molim Vas pojašnjenje. Dijete je staro 3,5 godine zbog jakog slinjenja radili smo kompletne pretrage, svi nalazi su uredu a zbog šiljastih valova na EEG-u upućen je na MR mozga. Na krvnim pretragama ezonofilni gran. su 12.20, eritrociti 5.11, hemogl. 139, (S)ALT (SGPT) 26 je ovo sve povišeno.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

U nalazima sve je osim eozinofila u granicama normale za dob. Eozinofili su blago povišeni i treba ih kontrolirati. Ostalo ne mogu komentirati.