Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Povraćanje navečer

martinam1007

Poštovani doktore,

Beba 12 mjeseci ujutro i navečer jede Novalac, zadnjih tjedan dana se obavezno ispovraca nije bluckanje jer poprilicno se osjeti smrad. Neznam u cemu je problem, u par navrata sam joj dala Hippovo mlijeko koje je zasitnije od Novalac -a da se ne budi nocu. Često se budi nocu 1-2 puta neznam jeli stvarno gladna ili je navika u pitanju, a zna se uopće ne buditi, recimo zaspe u 19 i spava do 7 ujutro, tako da ne razumijem. Možda u toku dana ne jede dovoljno, zbilja neznam u čemu je problem. Zaspe i samo počne plakati dignem je iz krevetica i ispovraca se u mlazovima. Molim Vas mi pomozite sa rasporedom hranjenja možda je u tome problem.Dajte mi primjer. Zabrinuta mama

martinam1007

Poštovani doktore.
izbila joj je i alergija na reakcija na obrazima i ledima i na tijelu. Normalno jede dobro raspoložena. nema temperaturu. tmzbilja neznam što bi mogao biti problem. hvala unaprijed

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Moguće je da postoji alergija na neku od namirnica, trebate e javiti pedijatru - obavit će pregled i odlučiti da li su potrebne daljnje pretrage. Raspored hranjenja nema veze sa opisanom pojavom.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Moguće je da postoji alergija na neku od namirnica, trebate e javiti pedijatru - obavit će pregled i odlučiti da li su potrebne daljnje pretrage. Raspored hranjenja nema veze sa opisanom pojavom.