Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Prve riječi kod bebe

melinna

Poštovani,

Znajući koliko ste stručni i odgovorni prema nama odlučila sam da Vam se obratim na ovu temu. Beba ima 8 mjeseci, prije mjesec dana je pocela da izgovara (babababa, dida, dada, tata) međutim evo nedelju dana nista od toga ne izgovara vec samo “aaa, grrrr, aoo”. Takođe je znao mahati na “papa” i tapšati kad se pjeva a sad nekako, kao da je sve to zaboravio ili jednostavno neće. Ja sam jako zabrinuta i želim čuti Vaše mišljenje. Inace beba super napreduje, spava, smije se, raduje mami, obožava da se igra skrivalice, puzi, diže se uz stvari, sjedi samostalno.
Unaprijed zahvalna!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ništa neuobičajeno da naakon usvajaanja jedne faze govora napravi stanku. Najvažnije je da nema smetnji u komunikacijsskom dijelu - sve drugo što opisujete.