Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Razmak između ociju

msesar

Postovani, imam sina 4 mjeseca 6300g, rođen s 3450. Apgar 10/10. Dojeno dijete opseg glave pri rođenju 34cm,sada 40cm.Doktorica kaze da lijepo napreduje, jedino da ima mako veci razmak između ociju,dublji korijen nosa. Jel to zabrinjavajuce. Nitko nam to pri rođenju nije rekao, ni nakon pregleda s mjesec dana i dva mjeseca. Jel mogu dobit Vasd misljenje?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ako dijete dobro napreduje i razvija se uredno što se tiče psihomotoričkog razvoja tada ovo zapažanje nema kliničkog značaja. Nerijetko se u obitelji nalaze članovi sa sličnim obilježjima.