Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Savijet pedijatra

myrtus

Doktore, molim Vas za savjet. Upravo sam od pedijatra, redovna kontrola. Beba mi ima 3 mjeseca i iskljucivo je dojena, u mjesec dana je dobila 1 kg. Pedijatrica mi je savjetovala da vec ovaj mjesec pocnem sa dohranom (mrkva i jabuka ) jer da beba mora sada dobivati prirodne vitamine. Nije li to prerano?

Darko Richter, dr. med.

Isključivo dojenje preporučuje se najmanje 4 mj., optimalno 6 mj., zatim uvođenje druge hrane. AD kapi ionako treba dobivati.