Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Sepanje i slabost u nozi

Kika188

Pozdrav,
Djecak od 2 i pol godine u toku dana samo pocne šepati i kao da mu od jednom nozica popusti i padne...
On prilikom tog sepanja i padanja ne place i ne zali se na nikakvu bol. Dakle to se desava bez ikakve najave i bez bolova!
Naravno idemo na pretrage, ali mozete mi li reci sto bi to moglo biti u dati neki savjet sto sve od pretraga napraviti...
Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Prije svega treba obaviti EEG i neuropedijatrijski pregled.