Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

treći krajnik ili nešto drugo

lape

Poštovani,
Molio bi za pomoć, imam sina od 2,6 godina. Logoped u vrtiću je izjavio da mi sin odstupa prema razvojnim područjima u odnosu na svoju dob; da mu je raspršena pažnja; usporen razvoj govora; hoda i trči na prste; ne odaziva se na ime.. Pa nas je poslala u neuropedijatra i u otorinolaringologa. Sada sumnjaju da mi dijete ima blaži autizam, ali da ove probleme možda radi i treći krajnik. Dali ima veze što mi je sin od kada se rodio pa do danas popio 3x antibiotik, 2x sumamed, jednom penicilin (imao je bakteriju streptokok i zarazu šarlah skupa). Unaprijed zahvaljujem na savjetu.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Uzimanje antibiotika i povećani treći krajnik s time nema veze.