Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Trzaji

LanaA30

Poštovani, zanima me vaše mišljenje. Dijete 14mj zadnje 2,3 noći se budi pred jutro,oko 4h i u polu snu je te se stresa i nemirno spava. Poprilično puno puta dok ne zaspe ponovno čvrsto. Izgleda nešto kao kad vas je jeza prođe,cijelo tijelo mu se samo strese i smeta ga za zaspati imamo osjećaj. Da li je to nornalna pojava ili da upitamo pedijatra?!
Inače je dijete urednog razvoja,normalno rođeno,sve razumije,pokazuje prstom,izvrsava naredbe,hoda,penje se,jedino još nije propricao.
Hvala vam puno unaprijed!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

ako je riječ samo o pojedinačnom trzaju tijela dok se uspavljuje ili u snu tada je to normalno. Ako ima više trzaja tada se javite pedijatru.