Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Tuberkuloza i BCG

Martina

Starije dijete (13 godina) rodjeno je u Hrvatskoj i cjepljeno s BCG-om nakon poroda, a mladje (9 godina) je rodjeno u Austiji i nije uopce cjepljeno protiv tuberkuloze. Zbog odredjenih razloga htjela bi ih cjepiti / docjepiti protiv tuberkuloze pa me zanima da li to mogu obaviti u Hrvatskoj i gdje, buduci smo svi zdravstveno osigurani u Austriji???

Puno hvala na pomoci.

Dr. Darko Richter

Na vlastiti zahtjev to možete učiniti i u Austriji, a ovdje kod bilo kojeg pedijatra primarne zaštite. Nije skupo.