Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Zabrinuta mama

Zabrinutamama111

Poštovani, imam dječaka od 2 godine i 5 mjeseci koji, od prvog mjeseca života ima atopijski dermatitis koji je ponekad jače izražen, ponekad miruje. Od 1 mjeseca ove godine je krenuo u vrtić
Teta u vrtiću kaže da je preinteligentan, prebrz i prejak za svoje vršnjake, samo što ne govori još i da je u svom svijetu.
Ona mu fizički podiže glavu da bi ostvarila kontakt s očima s njim
Moje pitanje je da li je ta njena metoda dobra ili je to nepotrebno?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

To je nebitno, skoditi ne moze. No obzirom na dob konzultirajte se s pedijatrom kako bi procijenio njegov razvoj govora i općenito komunikacije.