Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Jedinice?

Dbk31

Poštovani, imam djecaka od 5,5 god. Sa 4,5 god. ispale su mu donje jedinice i nedugo nakon toga su mu poceli nicati trajni zubi. Unazad 5mj. ispale su mu i gornje jedinice ali do danas se jos uvijek ne naziru trajni zubi?! Je li to normalno? Hvala i lijep pozdrav

Dbk31

Napomenula bi jos da djecak nema karijesa u ustima te da nije bilo nikakve traume...hvala i lijep pozdrav