Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

ocnjaci

anka

postovana,
pitam se da li je kasno za rjesenje ovog problema. naime imam 24 godine, jako izrazene ocnjake (vampirske) koji naginju prema van s obzirom na ostale zube(ostali su savrseno u skladu-ravni), jako cvrste zube i skroz spojene zube.
nikada nisam nosila aparatic za njihovu korekciju. zubar mi kaze da je za to kasno.
da li ih je moguce korigirat? ikako?
hvala

Aleksandar Gulin, dr.stom.

Poštovana gospođice Anka,
prema suvremenom shvaćanju ne postoji dobna granica za korekciju položaja zubi stoga obratite se ortodontu i počnite jer ako imate volje onda ste u najboljem trenutku za započinjanje samog procesa.