Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Problem jednog zuba

Zorka1990

Poštovani, zanima me jedna stvar..Naime, imam problem sa jedinicom koja mi uporno strši van. Da li se to može riješiti na neki drugi način osim fiksnog aparatića ili je on nužan? 23 su mi godine

sara250

poštovani,
nisam našla temu koja odgovara mom problemu pa sam se ubacila ovdje. pretprošlo ljeto sam bila kod zubara jer mi je krenuo izlaziti doljnji desni umnjak. on mi ga nije htio izvaditi već mi je samo spalio meso iznad njega i ostavio da zacijeli. bilo mi se to upalilo nakon skidanja pa sam pila antibiotike. Naime i sad nakon 2 godine što je prošlo me zna svakih par mjeseci tako jako bolit to meso kod zuba koje je paljeno da ne mogu jesti ni ostvarati usta te mi se bol širi prema uhu. zanima me kako da to izliječim, kako da smanjim tu bol jer je stvarno nepodnošljiva, i zašto mi do toga dolazi?
hvala

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Odgovore na Vasa pitanja zna specijalist kigrurgije, molim raspitajte se kod njegahappy