Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

inlay ili ljuskice?

OmbreHair

Poštovani, imam problem s gornjim jedinicama. Naime, dio svakog zuba je tamniji od ostatka. Trenutno je stanje poboljsano obicnim bijelim ispunima, no i dalje ne dovoljno dobro jer se svejedno razlikuju od ostatka zuba. Vec duze vrijeme razmisljam o ljuskicama koje bi taj problem rijesile, no naisla sam i na inlay te me zanima stavlja li se on i na prednje zube i vidi li se razlika s obzirom na ostatak zuba? Nosim retainer pa ne znam kako bi ljuskice ili inlay funkcionirali u kombinaciji s njime. Molim Vas za savijet i unaprijed zahvaljujem! happy

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

inlay nije terapija za ovo što Vas zanima.
Što se tiče retainera, nakon izrade ljuskica, potrebno je napraviti novi.