Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

akne

hani

Kamo da nabavim preparat na bazi sa benzoil peroksidom i salicilnom kiselinom, kod nas u Hrvatskoj? Naime,, sve te preparate sam do prije par mjeseci upotrebljavala nabavljene u Americi, koje su mi nevjerojatno ocistile lice, vise ih nemam te mi je lice ocajno pogotovo pred ispite. Obracala sam se proizvodjacima koji su mi samo jednom odgovorili a do realizacije nije doslo.

majda

Hani,
a da probaš naručiti preko Centralnog marketinga za lijekove na Dolcu, oni uvoze lijekove...
Kako se zovu preparati koje tražiš?
Veliki pozdrav!

dario

imam akne več duže vrijeme oko godin,stanje se poboljšalo ali kako da ih se što prije riješim koji je lijek najbolji?