Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Akne i dlake

jocker0402

Dobar dan. Inače sam sklon aknama ali po rukama nikad nisam imao. Početkom ljeta počele su i po rukama ali i sa njima dlaka koja nemože izbiti van nego su upali. Dali ima kakve pomoći? Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nisam siguran da se radi o aknama. Vjerojatnije je da se radi o upali dlačnog folikula (folikulitis). Dakle, najprije bi trebalo postaviti točnu dijagnozu, a o tome ovisi i terapija.