Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Akne i Lindynette

Tijana-93

Pocela sam da koristim lindynette tablete pre sedam dana.Po licu mi izlaze akne,da li je to zbog pilula mozda?Ginekolog mi je rekao da ce mi se od njih koza smiriti,ne znam sta da radim...

Unapred zahvalna,
Tijana-93

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatnost da su Vaše promjene od oralnih kontraceptiva je mala, ali postoji. Ako želite biti sigurni prekinite s tabletama, pa ćete biti sigurni jesu li one uzrok.