Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Akne odmah nakon Roaccutana.

antonija07

Poštovani,
imam problem sa aknama od svoje desete godine a sada imam 18!
Koristila sam prije dva mjeseca Roaccutane 6 mjeseci prvo tri tablete zatim dvije.
Stanje se na kraju malo poboljšalo. Ali već nakon dva tjedna kao da nisam niti pila Roaccutane.
VIše ne znam što da stavim na lice imam velike ožiljke po licu i crvenilo. Niti jedna krema mi nije pomogla da ublažim crvenilo
niti tablete nema što nisam isprobala. Prehranu sam kada sam počela piti Roaccutane potpuno promjenila ali i dalje mi izbijaju akne i sve je ječe crvenilo tu gdje su ožiljci.
Zanima me, ima koja priprodna, kemijska, bilo kakva stvar koja bi takvoj koži mogla pomoći?!
Barem da se smanji crvenilo po licu.
Zahvaljujem

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je trebalo nastaviti s Roaccutanom, a nema prirodne, kemijske tvari koja bi učinkovito pomogla kod ovako upornih akni.