Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Dermatix krema za ožiljke

sasa29

Pozdrav!

Zanima me da li se nešto više zna o gelu Drmatix? Kakva su iskustva u tretiranju ožiljaka na licu od akni ? I da li djeluje na tamne mrlje koje su mi ostale po licu? I općenito kako takve probleme ublažiti? Saša 29 god

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovani!

Dermatix je silikonski gel za lokalnu primjenu kod hipertrofičnih ožiljaka i keloida nastalih nakon ozljede,opeklina ili kirurških zahvata.Njegovom primjenom ožiljci postaju mekši i glađi,a smanjuje se i pojačana pigmentacija.Nemam osobno iskustvo kod primjene zbog akne .
Pozdrav!