Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Fitoderm

qwertz1

Poštovani!

Kako sam u 27. godini, a s aknama imam problem još od srednje škole, dakle 10-etak godina, a probao sam sve gotovo sve terapije koje ste spominjali u odgovorima (osim Roaccutanea) zanima me što mislite o ovom proizvodu na biljnoj bazi, čitao sam da se u Americi preporuča pa me zanima mišljenje jer zbilja kad kreme i antibiotici ne pomažu ljudi su spremni na probavanje svega da se riješe ovih napasti...

sunce i more su mi najbolji, ako ne lijek makar prekrivači...

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da Vam neće pomoći, ali možete probati.