Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Fleke

Buba

Postovani,

istisnula sam par mitesera i napravile su mi se kraste nakon kojih su ostale ruzne flekice. Cula sam da u uklanjanju tih flekica na tijelu pomaze clindamicin 1,5 % i belogent krema.Da li bi mi to pomoglo i za lice ili je to pregrubo?Te fleke imam vec 3 mjeseca i nikako da se povuku do kraja inace mi je cisto lice i taj dio kraj usana je sad uzasno ruzan.Da li znate neku kremu ili nesto drugo sto bi pomoglo?Puno Vam hvala.Pozdrav!!!!

mr.sc. Jadranka Sokol, dr.med.

Belogent i Klindamicin nisu lijekovi koji pomažu kod uklanjanja "flekica".
Najbolje bi bilo posjetiti dermatologa - sigurna sam da Vam može pomoći!