Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

flekovi

kiki

već pola godine idem kod kozmetičarke na čišćenje lica i nema poboljšanja već mi je gore,imam potkožne,malene akne koje se dosta crvene i izgledaju kao fleke,možete li mi preporučiti neku kremu ili...da mi se smanji crvenilo,nisu mi problem akne zato što se malene već su mi je problem fleke!!!

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Predlažem da se javite dermatologu na pregled jer postoje načini da vam se pomogne-javite se što prije!
Pozdrav!