Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kapilare kod djece

Lenac

Postovani kcer od 3 god je puknula kapilara ispod oka i ima ku vec 6mj.nikako da prode. Sto bi pomoglo? "mozda kakva krema ili mast? Hvala

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, najbolje bi bilo da dijete odvedete na pregled pedijatrijskom dermatologu da se utvrdi stanje i preporuči daljnji algoritam postupaka jer je ovako bez pregleda ili barem slike nemoguće reći o čemu se točno radi.