Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Lice

Lolita16

Postovana dr. Sokol,

Vasa sam pacjentica, dijagnoza acne vulgaris. Trenutno sam na terapiji Skinoren i Diane 35, no Diane jos nisu pocele djelovati (mjesec dana ih pijem).
Koza mi je uz akne masna, puna mitesera ali vrlo osjetljiva i reagira crvenilom na neke stvari.
Tu su rupice na obrazima kao posljedica akni.

Zanima me mogi li ici na tretmane vocnim kiselinama, i u kojem postotku s obzirom na moju kozu i Skinoren (da li uz njega mogu ici na vocne kiseline), te moze li mi se od vocnih kiselina stanje lica pogorsati?

Puno hvala!

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Draga Lolita!

Vjerujem da je nakon 3 mjeseca uzimanja Diane 35 sada već vidljivo barem blago poboljšanje acne.
Možete primjeniti piling sa voćnim kiselinama - 50 ili 70% glikolnom kiselinom.Javite se na kontrolni pregled.
pozdrav!