Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

miteseri

ana

postovani! da li postoji krema malo jaca od differin gela,u pocetku mi je on odgovarao al htjela bi probati nesto iz te skupine samo jace(kakva je eudyna krema??),pod kojim nazivom se moze u ljekarni naci tako neko jace sredstvo???inace imam uglavnom problema samo s miteserima,kadkad mi izbije nesto strasnije al uglvnom je dobro,jer sam prije oko 2godine pocela uzimati diane 35..medutim jednom sam prestala na dva mjeseca i stanje mi se prilicno pogorsalo pogotovo na ledima...sto to znaci da svaki put kad ih prestanem piti,da ce se pogorsati,malo me i hvata strah buduci da ovisim o tim tableticama,jer kad ih prestanem piti bude uzas...kako da stabiliziram stanje bez njih? pomazu mi i za ciklus jer mi je s njima redovit,a bez njih ga ni nemam po 2 mjeseca...zahvaljujem i pozdravljam s postovanjem!

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Ana!

Diane 35 se obično daju kod bolesnica koje osim akne imaju neredovit ciklus,policistične jajnike,pojačanu dlakavost,daju se različito dugo,ali u većini slučajeva godinama.
Bilo bi dobro učiniti pregled kod ginekologa te se ev. dogovoriti o
uzimanju kontracepcije novije generacije.
Differin gel je odličan lijek,a i Eudyna ti može pomoći kod takvih akne koji ti opisuješ.

Pozdrav!