Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Miteseri

Zerin118

Imam 26 godina..vec 2 godine imam mislim da su miteseri, na penisu, na jednoj strani su jedan do drugoga odvojeni par milimetara a na drugoj strani koze je jedan.Velicine su 2-3 milimetra.Jos nisam isao doktoru mislio sam da je to normalna pojava, ali sada vec se plasim.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, bez pregleda dermatovenerologa je nemoguće utvrditi radi li se o miteserima, normalnim lojnim žlijezdama ili nečemu trećem.