Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Preparati za akne izazivaju ljustenje koze

calistan

Postovani!
Koristim trenutno Sonu gel samo navecer za lice i koza mi se poprilicno ljusti u podrucju obraza i oko ociju te izmedu obrva. I prije sam koristila Sonu i Skinoren(u kombinaciji sa effaclar gelovima) i nisam imala takvih problema. Sada koristim samo Sona gel i nista vise jer mi effaclar gelovi i ostali preparati koje sam koristila za moj mastan ten jos vise izazivaju ljustenje da je to nepodnosljivo. Sona gel koristim tek pet dana, neznam dali je to normalno i dali mi mozete preporuciti nekakvu blagu kremu za to koju mogu kupiti bez recepta. Takoder da napomenem, da sada u kombinaciji sa preparatima pijem i Belara KO.
Zahvaljujem se unaprijed!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Sona gel izaziva ljuštenje kože i to je normalno (to se i očekuje).