Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

problematicno lice

Maja

Malo sma citala pitanja i vidjela sam da na sva pitanja odgovara dr.Jadranka Sokol.Bila sam prije kod vas,ali jos uvijek sam imala problema,pa sam pokusala dalje no opet isto!Neznam vise sta da radim imam velike probleme s licem ne mogu to vise durati,imam velike upalne procese na licu najvise u podrucju od sljepoocne kosti ili temporalne kosti do mandibule ili donje celjusti....ti upalni prcesi su bolni na dodir i uzasno su crveni...jednostavno mrzim svoje lice neznam kuda vise da idem i sto da radim.U periodu od mjesec dana koristila sam ulje za lice od DR.HAUSCHKA i mogu reci da mi je dosta pomoglo nisam toliko imala upalne procese i imala sam malo akni stanje na licu mi se stvarno popravilo,ali kada sam ga prestala koristiti sve se vratilo na isto,stvarno me sramota takvoga lica izaci na ulicu,a i mome decku se bas to nesvida na mome licu!Molim vas pomozite mi ne mogu ovako vise,stvarno vise namam volje nikuda ici ni kod kojega dermatologa-OCAJNA SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pomozite mi!!!hvala

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Draga Majo!

Predlažem da se ponovo javiš u moju ordinaciju.Na žalost ima stanja koja nije moguće brzo i jednostavno riješiti i zato su nužne češće kontrole kod liječnika.Sigurna sam da ti može biti bolje, samo mi trebaš pružiti priliku za još jedan susret.

Pozdrav!