Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

zastitna krema za lice

sabina

Poštovana,

dijagnoza je acne vulgaris, terapija se sastoji od: sumamed tablete 10 sedmica -1xsedmicno, VIP light terapija i za ciscenje lica avene preparati. lice se poprilicno smirilo kao i ledja. s obzirom da moja doktorica je otisla na odmor, htjela sam Vas pitati sta bi ste mi preporculi za zastitu lica za vrijeme suncanja? sa antibiotskom terapijom prestajem 19.07. a planirani odmor je pocetkom 8. mjeseca. Naglasavam i to da imam izrazenu t-zonu ( kao i to da mi je 27 godina).
hvala.

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Sabina!

Za fotoprotekciju masnije kože predlažem preparat tvrtke Avene deklariran baš za zaštitu kože sklone aknama.

Pozdrav!