Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

tamne fleke

nora

tamnoputa sam i prije dvje godine ostale su mi tamne fleke kao posljedica nepravilnog čišćenja akni,kozmetičarka me savjetovala da napravim teri do pet tretmana brušenja lica kristalima takozvane herbalne dermobrazije i da će fleke nestati,tretmani su dosta skupi i već nakon tri vidim pobošanje cjelog tonusa lica al fleke su još prisutne mada malo bljedje,u dermatologa nisam još bila,dali bih trebala,čula sam za kremu beloderm dali bi imala rezultata u mom slučaju ili dajte mi neki savjet što bi trebala napraviti?
unaprjed se zahvaljujem

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Nora!

Uklanjanje mrlja na licu kod tamnoputih osoba još uvijek predstavlja problem,a Beloderm krema nije rješenje za to i nemoj je primjenjivati!
Posjeti dermatologa!
Pozdrav!