Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Udubljenja na koži nastala od akni

antoniahud

Poštovani
zanima me koji je najbolji način uklanjanja udubljenja nastalih na koži zbog akni? Da li postoji nekakva krema ili se jedino može riješiti kemijskim tretmanima?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ožiljci od akni ne mogu se u potpunosti ukloniti. Mogu se ublažiti kemijskim peelinzima, laserskim metodama i sličnim tretmanima. Od loklanih pripravaka možda bi malo pomogli lokallni retinoidi u obliku kreme ili gela. Sve tretmane mora propisati i provoditi dermatolog.