Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Uvijek na istom mjestu

Niko0616

Poštovani, na licu mi se vec dvije godine na istom mjestu u milimetar pojavljuje potkozni prist, tocnije dva, na svakom obrazu po jedan. Kako da ih se rijesim? Probala sam jako puno toga i najradije bih iskopala taj dio kože jer mi uzasno smeta. Imate li nekakav prijedlog?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Napamet Vam ne mogu reći o čemu je riječ. "Potkožni prišt" može predstavljati razne promjene.