Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Zabrinuta mama

Tina

Poštovani,
Javljam Vam se zbog problema mog sina koji ima 11 godina.
Naime po licu su se počeli pojavljivati mitesteri koji se kasnije upale i prerastu u aknu.
Molim Vas što nam je prvo činiti ?
Dali da odmah idemo dermatologu i zatražimo stručno mišljenje po
pregledu?
Napominjem da je otac djeteta imao jako velikih problema sa aknama.

Zahvaljujem na pomoći !

S poštovanjem !
Zabrinuta mama

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Tina!

Predlažem da najprije posjetite dermatologa-on će prema kliničkoj slici najbolje procijeniti koje je liječenje Vašem sinu potrebno.
Pozdrav!