Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

alergija izazvana od toplote

loli

moze li neko da mi neshto vishe kaze o vezi ovoj alergije koju ja imam,znaci ne mogu da izdrzim promenu temperature ,svaki fizicki aktivnost koi izaziva rast temperature organizma ,faktor koji je normalan , kod mene stvara alergiju ;rash na kozu ,crvenilo ,peckanje , itd ...

POOZ

doc. dr. sc. Tomislav Baudoin

Teško je na to odgovoriti nakon ovih šturih podataka. Javite se imunologu da učini obradu i na osnovu toga postavi dijagnozu i odredi primjerenu terapiju.