Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Antibiotik

kruno12345

Terapija je Cefaruxim 2 puta 250mg Treci dan se dijetetu nakon toko 2h poslije tablete Usi se zarvene Dijete kaze da osjeca da mu gore usi Vidi se da su bas crvene , Poslije 3-4sata sve se smiri Da li to moze biti od lijeka Cefarusin antibiotik

Darko Richter, dr. med.

Može, ali bi obično bio prisutan i dodatni osip po tijelu, rukama, i slično.