Alergije


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 928 | Broj poruka: 5366

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12


Cefurax 250mg savjet


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

123zorica

15.11.2022. 15:45

Postovani dr Dobila sam od dr da pijem ove tablete 3 dana po jednu prije cystoskopije radi preventive Kad sam popila drugi dan tabletu poslije 4-5 h se javio proliv Sad je dr prekinuo te tablete i pomjerio pregled Je li moguce da je od te tablete Inace sam pila te tablete i prije ali 2 na dan i dobro sam podnosila Jedino sta mi se javljalo poslije 5 h od uzimanja tablete bude mi mutan vid i nesvjestica kao da mi se vrti sve Ali prodje poslije pola sata Da li smijem opet piti te tablete imaju li ovi simptomi ikakve veze sa ovim antibiotikom Hvala puno

Darko Richter, dr. med.

15.11.2022. 20:55

Nije alergija. Vi sta na forumu alergija. Svi širokospektralniantibiotici mogu izazvati proljev, a ako se prije prve doze uzme probiotika, npr. Bulardi, onda se proljev može prevenirati.

123zorica

16.11.2022. 12:15

Hvala vam Super, znaci mogu opet taj antibiotik uzimaju Nadam se da nece nista poremetiti to sto sam samo dvije tablete uzela Hvala vam jos jednom Za sedam dana opet Krefelds njim samo jedna na dan tri dana ali ovaj put uz probiotik Hvala puno