Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Crvene pjege koje ujutro nestanu

Poštovani, vec 4 mjeseci od kako sam dosla s mora imam po trbuhu sa strane i unutrasnjoj strani ruku crvene pjege koje me ne svrbe ali nestanu nakon pola sata nakon buđenja, zadnji mjesec nemam vise na trbuhu, ali imam na rukama, počela sam nosit bakreni prsten i jako mi je crn prst od njega, ali i puno manje pjega ujutro imam, sto bi to moglo biti? Vec mjesec dana živim u drugoj državi, ne pijem nit se drogiram, ponekad zapalim cigaretu koje pusim godinama, jedem kao mis, i nista masno, prehrana mi je rekla bih samo zdrava.
Hvala
Lp

Darko Richter, dr. med.

Ne znam, pitajte na forumu dermatologije. Zbog čega a priori smatratida je to neka alergija?