Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Dugotrajna upotrba Desloratidina5mg

123zorica

Postovanje dr.Zbog hronicne urtikarije vec Evo tri godine pijem ove tablete Jednu na vece Do kada mogu da ih koristim Da mi ne naskode

Darko Richter, dr. med.

Kažu neograničeno. No, kao i sa svim lijekovima, ipak je uputno povremeno pogldati stanje jetre (AST, ALT, GGT), bubrega (urea, kreatinin), i krvne slike (KKS).

123zorica

Hvala puno Poslusala sam vas izvadila nalaze KKS kaze dr sve u granicama normale hvala bogu samo je povisen GGP 73 Rekao ko trola za dva mjeseca Sumnja na tablete. Ali nista mi nije drugo dao za hronicnu urtikariju Kaze da pokusam smanjiti tablete na svaki drugi dan ako se jave urtikarije da idalje pijem normalno Ali mi nije nista rekao za Pantroprazol 20mg injega pijem godinama.... Da liod Pantroprazola moze da bude povecan GGP Desloratidin mi je bas smanio urtikariju prosto me strah da ga prekinem piti.

Darko Richter, dr. med.

GGT se zna prolazno povećati od malo "teže" hrane: masti, alkohola, i koječega drugoga. Najmanje bih tu krivio neki lijek. Vidjet ćete za 2 mj.