Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

HLA tipizacija

Slavujica

Poštovani,dolazim iz malog grada gdje mi nema tko pročitati nalaze a kontrola mi je tek za godinu dana kod imunologa. Imam nalaze HLA tipizacije. HLA-A A1 A33(19), HLA-B B14 B49(21), HLABW4,BW6,HLA-DRB1 *03,*13
Inače sam godinama subfebrilna,s kostoboljom,preslabim cirkulacijom,slabim sluhom. Imam 30 godina.

Hvala!

Darko Richter, dr. med.

Imate tumačenje nalaza u dnu stranice. Ovako napamet, bez tih "normala", ne znam niti ja.