Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Mogućnost trudnoće

Maja977

Poštovani, 4 mjeseca koristim Diane 35 zbog policističnih jajnika. Posljednja 3 vikenda, uključujući i ovu subotu (23.11), imala sam tzv. peting preko donjeg rublja bez ejakulacije i penetracije. Na partnerovom donjem rublju našlo se nekoliko kapljica tekućine, ali to nije bila sperma. Mjesečnicu trebam dobiti za 6 dana. Hoće li to biti potvrda da nisam trudna bez obzira kada se koji peting dogodio, uključujući i subotnji? I može li uopće na taj način doći do trudnoće? Hvala.

Darko Richter, dr. med.

Krivi forum. Pitajte na forumu kontracepcije ili ginekoologije.