Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

osip??

ozut

Mojem dvogodišnjem sinu su se prije mjesec dana iznad guze, na području "repa" pojavile dvije točke veličine 5 lipa, crvene, grube, ispupčene kao opeklina koprive. Jučer sam vidjela novu fleku na bedru a jutros kao da se pojavljuje iznad spolovila. Izgleda da sam ih prenijela ja.
Čime tretirati taj osip i kako spriječiti njegovo opetovano pojavljivanje?

Darko Richter, dr. med.

Ne bih znao o čemu se radi. Pitajte možda na forumu za dermatologiju.